Wedstrijden Voorjaarscompetitie 2020

Datum Schema Team 1 Team 2
       
10-04-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 11 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 DE OOIEVAARS 2
10-04-2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 24 DEN HORST-OOSTEIND 1 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
10-04-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 26 DE LOBBELAER 3 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
       
17-04-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 11 BAS DONGEN 1 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
17-04-2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 24 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 DE WARANDE 5
17-04-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 26 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 ETTEN 2
       
24-04-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 11 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 PRINSENBEEK 4
24-04-2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 24 TETERINGEN 3 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
24-04-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 26 ZWALUWSE TV 2 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
       
08-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 11 BAVEL 4 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
08-05-2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 24 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 MADE 3
08-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 26 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 ROOSENDAAL 5
       
15-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 11 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 STRIJDO 1
15-05-2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 24 WAESBEECK 2 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
15-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 26 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 MARKANT 2
       
22-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 11 TETERINGEN 3 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
22-05-2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 24 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 STRIJDO 6
22-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 26 DE ZOOM 4 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
       
29-05-2020 Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 11 CASH 4 HET BOSSCHE LIJNTJE 1
29-05-2020 Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 24 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 BAS DONGEN 5
29-05-2020 Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 26 HET BOSSCHE LIJNTJE 1 SMASH BOZ 8