Indeling voorjaarscompetitie 2019

Ronde 1

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 24

vr 12-4-2019 RIJSBERGEN 4                               19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 31

vr 12-4-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1             19:00 DEN HORST-OOSTEIND 1

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6

vr 12-4-2019 STEENBERGEN 1                          19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

Ronde 2

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 24

vr 19-4-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1             19:00             DE VIJFHUIZEN 4

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 31

vr 19-4-2019 MADE 3                                          19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6

vr 19-4-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1             19:00 RIJSBERGEN 1

Ronde 3

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 24

vr 26-4-2019 DE BOCHT 1                                  19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 31

vr 26-4-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1             19:00 'T LOBJE 2

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6

vr 26-4-2019 ETTEN 1                                          19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

 

 

Ronde 4

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 24

vr 10-5-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1             19:00 ROOSENDAAL 5

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 31

vr 10-5-2019 STRIJDO 4                          19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6

vr 10-5-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1             19:00 ZWALUWSE TV 1

Ronde 5

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 24

vr 17-5-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1                         19:00 PRINSENBEEK 1

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 31

vr 17-5-2019 TETERINGEN 3                                         19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6

vr 17-5-2019'T KEPERKE 1                                              19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

Ronde 6

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 24

vr 24-5-2019 ETTEN 1                                                     19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 31

vr 24-5-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1                         19:00 WAESBEECK 2

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6

vr 24-5-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1                         19:00 PRINCENHAGE 1

 

 

Ronde 7

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 24

vr 31-5-2019 ROOSENDAAL 4                                       19:00 HET BOSSCHE LIJNTJE 1

  • Gemengd Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 31

vr 31-5-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1                         19:00 GILZE 4

  • Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 6

vr 31-5-2019 HET BOSSCHE LIJNTJE 1                         19:00 PRINSENBEEK 2